Alates 17.maist taastub kontaktõpe 16. mai tuuli

Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele tulevad esmaspäevast, 17. maist kooli kõik õpilased.
Kooli ruumides viibijad peavad kandma maski või katma suu ja nina. Maski kohustus ei laiene alla 12-aastastele lastele või juhul, kui maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel võimalik. Koolimaja iga korrusel on olemas desinfitseerimisvahendid.

Kooli tohivad tulla täiesti terved lapsed! Mistahes terviseprobleemiga peab õpilane koju jääma ja osalema distantsõppel. Lapsevanem teavitab distantsõppele jäämisest kooli.

Kuni õppeaasta lõpuni osalevad pikapäevarühmas vaid transporti kasutavad lapsed.

Seoses staadioni ehitustöödega, palume kõigil olla kooli ümbruses äärmiselt ettevaatlik!

Hoidkem enda ja teiste tervist!

Hoidkem enda ja teiste tervist!