Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Virge Ong

Direktor
+372 5553 7828
virgeong@gmail.com


Kaida Laks

Õppejuht
322 0647
kaida.laks@someru.edu.ee


Harry Metsaru

Haldusjuht
+372 5551 0180
harry.metsaru@someru.edu.ee


Marju Malm

Sotsiaalpedagoog
marju.malm@someru.edu.ee


Kadi Murakas

Huvijuht
kadi.murakas@someru.edu.ee


Tiina Halling

HEV-koordineerija
tiina.halling21@gmail.com

Õpetajad (26)

Reelika Alert

Eripedagoog
reelika.alert@gmail.com


Reine Anton

Klassiõpetaja, ajalugu
reine.anton@mail.ee


Janika Bobõlski

Muusika
jonnika67@gmail.com


Maren Liivik

Matemaatika
maren.liivik@gmail.com


Ave Kiiver

Klassiõpetaja
avekiiver@gmail.com


Kille Kruuv

Kunst
killeisk@gmail.com


Tuuli Raal

Geograafia, loodusõpetus
tuuli8998@gmail.com


Anne Metsaru

Klassiõpetaja, õpiabi
ametsaru1@gmail.com


Tiiu Muru

Käsitöö ja kodundus, keemia
tiiu.muru@gmail.com


Anette Mitt

Informaatika
anette.mitt@someru.edu.ee


Kairi Reimal

Klassiõpetaja
kairipeil@gmail.com


Raili Peil

Inglise keel
railipeil@gmail.com


Aili Pung

Kehaline kasvatus
aili.pung@mail.ee


Raili Lind

Väikeklassi õpetaja
raililind36@gmail.com


Toivo Reinsoo

Füüsika, tehnoloogiaõpetus, loodusõpetus
treinsoo@gmail.com


Lea Salumets

Eesti keel ja kirjandus
leasalumets@gmail.com


Merike Sõmermaa

Klassiõpetaja, ettevõtlus- ja karjääriõpetus
merike.somermaa@gmail.com


Tatjana Sõtsova

Vene keel, bioloogia
tanjake2208@gmail.com


Johan Utt

Kehaline kasvatus
johan.utt@mail.ee


Katrin Harjus

Väikeklassi õpetaja
katrinharjus@gmail.com


Kristel Kuusik

Klassiõpetaja
viirakristel@gmail.com


Tiina Halling

Väikeklassi õpetaja, matemaatika
tiina.halling21@gmail.com


Kersti Nõmme

Tugiõpetaja
nommekersti@gmail.com


Astrid Meldre

Tugiõpetaja
astrid.meldre@mail.ee


Liina Kuntor-Kits

Tugiõpetaja
emmeliina55@gmail.com


Laura-Liis Bild

Inglise keel
lauraliis.bild@gmail.com

Töötajad (10)

Anette Mitt

Haridustehnoloog
anette.mitt@someru.edu.ee


Tuuli Raal

Infojuht
+372 5567 2038
tuuli8998@gmail.com


Meelis Ups

IT spetsialist


Ave Holm

Söökla juhataja
+372 325 5316
aveholm4@gmail.com


Kristina Borisik

Kokk


Ruti Kormik

Abitööline


Veroonika Tsvetkova

I korruse koristaja


Astrid Karu

II korruse koristaja


Maie Purgas

III korruse koristaja


Liia Ismael

Koristaja

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.