Vanemate üldkoosolek 1.novembril 18.00 16. oktoober Virge

Päevakorras:

1. Nutisõltuvusest.

Kas Teie laps on tihti tujukas ja pidevalt väsinud? Üha enam on ta kodus ja ütleb, et tema sõbrad on samuti võrgus. Te teate, et ta kasutab  nutiseadmeid,  aga vahest ülemäära tihti. Ühel hetkel avastate, et lapse jaoks on nutividin kui organismi osa, milleta enam kusagile ei minda ja midagi teha ei taheta. Millal saab harjumusest sõltuvus? Millised ohumärgid probleemi reedavad? Kuidas sõltuvuse tekkimist vältida? Kas üldse ja kuidas sõlmida lapsega kokkuleppeid nutiseadmete kasutamise osas? Kuidas last toetada?

Esineb Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuse psühholoog-pereterapeut Triin-Ketlin Siska.

2. Ülevaade kooli tegevusest. Direktor Virge Ong.

3. Hoolekogusse uue esindaja nimetamine.

Päevakorras:

1. Nutisõltuvusest.

2. Ülevaade kooli tegevusest. Direktor Virge Ong.

3. Hoolekogusse uue esindaja nimetamine.