Projektipäev. Orienteerumine. 10. juuni 04. juuni tuuli

Esmaspäev, 10. juuni

8.30 õpilased koguevad kooli ette/ 1. korrusele. Materjalide ja juhendite jagamine ning selgitamine. Õpetajad panevad kontrollpunktid paika.

9.00-10.30 Maastikumäng-orienteerumine. Start ja lõpp koolimaja ees ehk 0 punkt!

Kui kontrollpunktis ülesanne lahendatud, saab võistkond õpetajalt „kleepsutäpi“ kaardile. Kooli ees (0 punktis) lõpetades peab võistkond oma kaardi ära andma.

NB! Kes lõpetab, läheb kohe sööma!

Esmaspäev, 10. juuni

NB! Kes lõpetab, läheb kohe sööma!