Orienteerumispäev 13. juuni tuuli

Neljapäeval, 9. juunil oli Sõmeru koolis orienteerumispäev. Tegime praktilist õuesõpet, lõimides selle liikumisega. Terve koolipere läks orienteeruma, kus tuli liikuda (joosta) õues, kasutada oma oskusi kaardilugemises ning panna ennast proovile õpetajate poolt ettevalmistatud osavusülesannetes. Õpilased läksid rajale kahes osas. Esimene vahetus 1.-4. klassid ja teine vahetus 5.-8. klassid.

Orienteerumispäeva pilte näeb galeriist.

Orienteerumispäeva pilte näeb galeriist.