Küünlaümbriste jaht 30. jaanuar tuuli

"Küünlaümbriste jaht" on lastele ja noortele suunatud keskkonnakampaania, mille raames kutsutakse noori üle Eesti koguma kokku võimalikult palju tühjaks põlenud alumiiniumist teeküünlaümbriseid.

Kampaania olulisim eesmärk on laste ja noorte keskkonnateadlikkuse suurendamine ning taaskasutuse ja jäätmete sorteerimise vajalikkuse teadvustamine. Alumiinium ei lagune prügimäel või looduses mitte kunagi, mistõttu annab isegi väikese koguse küünlaümbriste kokku kogumine märkimisväärse panuse looduse hoidmisesse. Kampaaniat korraldab Kuusakoski.

Ka meie Sõmeru koolis teeme üleskutse tühjaks põlenud ümbrised kooli kaasa tuua. Hakkame koos koguma! Ole leidlik ja jahi tühjaks põlenud küünlatopse kohtadest, kus neid võidakse suuremas kogustes põletada.

Kampaania kestab 1. märtsini.

Kampaania kestab 1. märtsini.