Koolilõuna toidupakid 11. mai tuuli

Toidupakke jagame taas 18.mail.
Palume toidupaki soovist teada anda kolmapäevaks, 13.maiks, kella 17.00-ks e-posti aadressil aveholm4@gmail.com.
Edastada järgmised andmed:
1. lapse nimi ja klass
2. lapsevanema nimi ja e-posti aadress.
Toidupakk pannakse kokku 18.mai - 29.mai koolilõuna rahalist ressurssi arvestades (kokku 10 €).
Toidupaki kättesaamise aja teatab koolikokk Ave Holm e-posti teel.

PS Viimased toidupakid jagame 1.juunil (seitsme koolipäeva eest arvestusega 1 € päev). Kes soovib, võib ka selle korra juba Avele ära registreerida.

Toidupakke jagame taas 18.mail.
Edastada järgmised andmed:
1. lapse nimi ja klass
2. lapsevanema nimi ja e-posti aadress.
Toidupaki kättesaamise aja teatab koolikokk Ave Holm e-posti teel.