Helkurinädal 1.-5.november 11. november tuuli

1.-5. november toimus koolis helkurinädala raames mitmeid üritusi.

Teisipäeva hommikul korraldas õpilasesindus helkurikontrolli. Tulemuseks oli, et kooli tulnud 165-st õpilasest puudus helkur 59-l. Kõigile, kellel ei olnud, andsime ja palusime jopele kinnitada.

Ja, et päev ikka korralikult kirja läheks, läksid huvijuht Kadi, õpetaja Lea ja tema 6. b klassiga projekti "Peatu, vaata, veendu!" hüüdlauseid maha värvima. Projekti eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel ja raudtee ületamise ohutusele raudteeületuskohtades. Üle said tehtud nii varasemalt värvitud kohad kui ka täitsa uued kohad. Lisaks projekti enda üllale eesmärgile, saime üks ja pool ainetundi veeta värskes õhus, rääkides liiklusohutusest, arutades, miks on vaja juhtida tähelepanu peatumisele enne teeületust ning õppides, kuidas natuke liiklust helkurvestides reguleerida. Värvimine oli asja eest ja Sõmerul on nüüd veelgi ohutum meil liigelda.

Neljapäev oli meisterdamise päev. Pikematel vahetundidel oli III korrusel üles seatud erinevad helkivad materjalid ja tarvikud, et õpilased saaksid ise omale helkureid (õige nimetusega: helkuri laadseid tooteid) valmistada.

Reede hommikul toimus meil üllatuskontroll piirkonnapolitseinike poolt. Heido Tammekand koos Kristi Ristiga vaatasid üle kõik kooli saabunud õpilased - kiitsid, kui oli hästi ja noomisid, kui oli puudu. Kooli tulnud 150-st õpilasest oli siiski veel 44-l helkur puudu. Kõik, kellel ei olnud, said kodutööks iga jope külge üks rippuv helkur riputada. Paneme kõigile südamele, et helkur on kõige odavam elukindlustus.

Toimus ka helkurinädala fotokonkurss! Tuli teha üks äge helkuripilt pimedas.

Helkurinädala galeriid saab näha SIIT.

Teeme ennast nähtavaks!

1.-5. november toimus koolis helkurinädala raames mitmeid üritusi.

Toimus ka helkurinädala fotokonkurss! Tuli teha üks äge helkuripilt pimedas.

Helkurinädala galeriid saab näha SIIT.

Teeme ennast nähtavaks!