Ettevõtlusnädala tagasivaade 12. oktoober tuuli

Ettevõtlusnädalal toimus mitmeid toredaid üritusi.

8. ja 9. klassi õpilased kohtusid Sõmeru Noortekeskuses Väike-Maarja noortega, kes on asutanud oma õpilasfirma. Minifirma loomist tutvustas Anu Oja Lääne-Virumaa Arenduskeskusest ning noored said panna oma oskused tööle Ettevõtlusküla õppemängus Ärilahing, tegevust juhendas Tõnis Petersell.

Ettevõtlikud neljandikud korraldasid toreda sügislaada, mis oli nii populaarne, et kestis kaks päeva järjest. Sai sööki, sai jooki, sai õnneloosi tõmmata, sai lasta ennast fotoseinal pildistada ja niisama leierkastimehe muusika saatel ringi chillida. Laadapilte näeb galeriist.

Õpilased ja töötajad tõid vahvaid sügisande ja kompositsioone näitusele. Pilte näitusest näeb galeriist. Täname kõiki, kes tõid ettevõtlusnädala sügisandide näitusele oma erilise porgandi või hiigelkartuli või uhke kompositsiooni.

Oli äge nädal, ettevõtlikud neljandikud tänavad kõiki osalejaid

Ettevõtlusnädalal toimus mitmeid toredaid üritusi.

Oli äge nädal, ettevõtlikud neljandikud tänavad kõiki osalejaid