1.septembri ja kooliaasta alguse info 29. august tuuli

Head õpilased ja lapsevanemad, tervitan teid 2021/2022 õppeaasta alguse puhul!

Haridus- ja teadusministeeriumi juhiseid järgides alustatakse septembris õpetamist kõigis Eesti koolides. Ka Sõmeru Põhikool avab oma õpilastele uksed 1.septembril.

Lähtudes kooliüritustel 50%lisest ruumide täituvusnõudest, heitlikust ilmast ja staadionil toimuvatest ehitustöödest oleme otsustanud õppeaasta esimese päeva korraldada järgmiselt:

9.00 – kogunevad aulasse 1.klassi õpilased, nende vanemad, 9.klass, klassijuhatajad ning kooli ja valla esindajad. Ülejäänud õpilased kogunevad koduklassidesse ning jälgivad koos klassijuhtajaga aktuse ülekannet ekraanilt.

2.kl. – õpetaja Ave Kiiver, ruum 103

3.kl. – õpetaja Reine Anton, ruum 203

4.a kl. – õpetaja Merike Sõmermaa, ruum 101

4.b kl. – õpetaja Raili Lind, ruum 104

5.a kl. – õpetaja Janika Bobõlski, ruum 217

5.b klass – õpetaja Tiina Halling, ruum 201

6.a kl. – õpetaja Aili Pung, ruum 302

6.b kl. – õpetaja Lea Salumets, ruum 304

7.kl. – õpetaja Tatjana Sõtšova, ruum 306

8.kl. – õpetaja Kairi Peil, ruum 305

Pärast aktust jätkub klassijuhtaja tund, mille jooksul külastan kõiki klasse ja tervitan õpilasi.

Koroonaviiruse levik ei ole peatunud, seetõttu tahame meelde tuletada ja juhtida tähelepanu olulistele asjadele:

• Kooli saabumisel soovitame kindlasti kasutada käte desinfitseerimisvahendit, mis asuvad kool sissepääsu ja korruste vaheuste juures ning on pidevalt saadaval. Käte desinfitseerimine ja pesemine aitab ära hoida viiruse levikut. Hea on, kui ka õpilasel endal on kaasas isiklik kätepuhastusvahend.
  • Lisaks põhjalikule puhastamisele desinfitseeritakse õppepäeva lõpus puhastusvahenditega  kõiki igapäevaselt kasutatavaid pindu.
  • Palume vanematel mitte saata ka kergelt haiget last kooli! Kui märkate oma lapsel mõnda järgmistest sümptomitest, võtke ühendust perearstiga: palavik, kuiv köha, lihasvalu, ninakinnisus, nohu, kurguvalu, kõhulahtisus, õhupuudus. Kui meie märkame koolis õpilase halba enesetunnet, teavitame teid ja suuname lapse koju. Laps võib kooli naasta vaid perearsti nõusolekul.
  • Haridus- ja teadusministeeriumi juhistega uueks õppeaastaks saab lähemalt tutvuda https://www.hm.ee/et/koroona#syndmused

Kõigile edukat, turvalist, tervet ja viirusevaba uut kooliaastat soovides,

Virge Ong

direktor

Head õpilased ja lapsevanemad, tervitan teid 2021/2022 õppeaasta alguse puhul!

2.kl. – õpetaja Ave Kiiver, ruum 103

3.kl. – õpetaja Reine Anton, ruum 203