1.-8. klassi õppeaasta lõpuaktus 13. juuni tuuli

Reedel, 10. juunil toimus 1.-8. klassi õppeaasta lõpuaktus. Kõik tublid ja väga tublid õpilased said kiituskirjad, erinevatel võistlustel ja olümpiaadidel osalenud said suurepäraste saavutuste eest kätte oma tasud ning välja said hõigatud ka kooli tunnustused.

Sõmeru Põhikooli Suure Antsu tiitli pälvis õpetaja Elve "Digiefekti" projekti eestvedamise eest.

Sõmeru Põhikooli Väikese Antsu tiitli sai üheksanda klassi õpilane Madleen, väga tublide tulemuste eest nii koolitöös kui kooli esindades.

Uus tiitel "Aasta kirjutaja" läks kaheksanda klassi tüdrukule Lisandra Timmile tema kaunite kirjutiste eest.

Aasta õpetajaks valiti klassiõpetaja Ave, kelle tunnid on alati vahvasti lõimitud ja väga põnevad.

Aasta tegijateks valiti 3 inimest - õpetaja Tiiu Värkstoa konverentsi vedamise eest ning koolikokk Ave ja huvijuht Kadi kooli sisehoovi südamesõbraliku aia rajamise eest.

Vallapoolne Tidriku tiitel antakse Rakvere valla vastuvõtul üle meie kooli üheksanda klassi õpilasele Triinele tema suurepäraste saavutuste eest.

Aktuse pildigalerii on nähtav SIIT.

Head kooliaasta lõppu, puhake ja nautige suvevaheaega.

Näeme taas 1. septembril

Aktuse pildigalerii on nähtav SIIT.

Head kooliaasta lõppu, puhake ja nautige suvevaheaega.

Näeme taas 1. septembril