1.-4.kl muudatus õppekorralduses, toidupakkide tellimine 08. märts tuuli

Seoses viiruse jätkuva laialdase levikuga jäävad alates kolmapäevast 10.märtsist kuni 19.märtsini koju distantsõppele ka kõik 1.-4.klasside õpilased. Õpe toimub tunniplaani alusel. Digiseadme vajaduse korral palume kooliga ühendust võtta.
Palume jälgida edaspidist informatsiooni Stuudiumi sõnumitest.

Toidupaki soovist palume teada anda hiljemalt kolmapäevaks 10. märtsiks, kella 21.00-ks e-posti aadressil aveholm4@gmail.com

Edastada järgmised andmed:
1. lapse nimi ja klass
2. lapsevanema nimi ja e-posti aadress/tel. number

Toidupaki saab kätte esmaspäeval 15. märtsil kella 12-15 koolisöökla ukse juurest.
Pakile järele tulles palume kanda maski ja hoida vahet teiste paki saajatega.

Palume jälgida edaspidist informatsiooni Stuudiumi sõnumitest.

Edastada järgmised andmed:
1. lapse nimi ja klass
2. lapsevanema nimi ja e-posti aadress/tel. number

Pakile järele tulles palume kanda maski ja hoida vahet teiste paki saajatega.