Filter

All Õpetajad

Job position
 

Reelika Alert

Eripedagoog
reelika.alert@gmail.com


Reine Anton

Klassiõpetaja, ajalugu
reine.anton@mail.ee


Janika Bobõlski

Muusika
jonnika67@gmail.com


Ave Kiiver

Klassiõpetaja
a67e@hot.ee


Kille Kruuv

Kunst
killeisk@gmail.com


Karin Kuusik

Inglise keel
karinkuusik1@gmail.com


Anne Metsaru

Klassiõpetaja, õpiabi
ametsaru@hot.ee


Tiiu Muru

Käsitöö ja kodundus, keemia
tiiu.muru@gmail.com


Kairi Peil

Klassiõpetaja
kairipeil@gmail.com


Raili Peil

Inglise keel
railipeil@gmail.com


Aili Pung

Kehaline kasvatus
aili.pung@mail.ee


Toivo Reinsoo

Füüsika, tehnoloogiaõpetus, loodusõpetus
treinsoo@gmail.com


Lea Salumets

Eesti keel ja kirjandus
leasalumets@gmail.com


Merike Sõmermaa

Klassiõpetaja, ettevõtlus- ja karjääriõpetus
merike.somermaa@gmail.com


Tatjana Sõtsova

Vene keel, bioloogia
tanjake2208@gmail.com


Johan Utt

Kehaline kasvatus
johan.utt@mail.ee


Kristel Viira

Klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
viirakristel@gmail.com