Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Employees

Job position
 
Management (5)

Virge Ong

Director
+372 5553 7828
virgeong@gmail.com


Kaida Laks

Learning Advisor
322 0647
kaida.laks@someru.edu.ee


Harry Metsaru

Development manager
+372 5551 0180
harry.metsaru@someru.edu.ee


Lemme Mäe

Huvijuht
lemme.mae@gmail.com


Heli Lemberg

Sotsiaalpedagoog
heli.lemberg@someru.edu.ee

Teachers (25)

Reelika Alert

Eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel)
reelika.alert@gmail.com


Reine Anton

Klassiõpetaja, ajalugu
reine.anton@mail.ee


Janika Bobõlski

Muusika
jonnika67@gmail.com


Mirell Viru

Eripedagoog (asendusleping)
mirellviru28@gmail.com


Maren Liivik

Matemaatika
maren.liivik@gmail.com


Ave Kiiver

Klassiõpetaja
a67e@hot.ee


Elve Tänavots

Informaatika
elve1502@gmail.com


Kille Kruuv

Kunst
killeisk@gmail.com


Kadri Mark

Inglise keel
kadri.ratt@gmail.com


Anne Metsaru

Klassiõpetaja, õpiabi
ametsaru@hot.ee


Tiiu Muru

Käsitöö ja kodundus, keemia
tiiu.muru@gmail.com


Kairi Peil

Geograafia, loodusõpetus, inimeseõpetus, matemaatika
kairipeil@gmail.com


Raili Peil

Inglise keel
railipeil@gmail.com


Aili Pung

Kehaline kasvatus
aili.pung@mail.ee


Taimi Randalainen

Loodusained
taimi.randalainen@someru.edu.ee


Toivo Reinsoo

Füüsika, tehnoloogiaõpetus, loodusõpetus
treinsoo@gmail.com


Lea Salumets

Eesti keel ja kirjandus
leasalumets@gmail.com


Merike Sõmermaa

Klassiõpetaja, karjääriõpetus
merike.somermaa@gmail.com


Tatjana Sõtsova

Vene keel, bioloogia
tanjake2208@gmail.com


Tiina Halling

Klassiõpetaja, matemaatika
tiina.halling21@gmail.com


Johan Utt

Kehaline kasvatus
johan.utt@mail.ee


Kristel Viira

Klassiõpetaja
viirakristel@gmail.com


Kaida Laks

Matemaatika
kaida.laks@someru.edu.ee


Raili Lind

Tugiõpetaja
raililind36@gmail.com


Kersti Nõmme

Käsitöö, kodundus ja tehnoloogiaõpetus

Employees (11)

Ave Holm

Söökla juhataja
+372 325 5316
aveholm4@gmail.com


Tuuli Raal

Infojuht
+372 5567 2038
tuuli8998@gmail.com


Meelis Ups

IT spetsialist


Ruti Kormik

Kokk, koristaja


Marje Schmidt

Abikokk


Liia Ismael

Koristaja


Astrid Karu

Koristaja


Merle Sõgel

Koristaja


Elve Tänavots

Haridustehnoloog
elve1502@gmail.com


Liina Kuntor-Kits

Tugiõpetaja


Astrid Meldre

Tugiõpetaja

Contact us

Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.