Sõbrapäev 05. veebruar tuuli

Kätte on jõudmas aasta südamlikum päev. Õpilasesindus korraldab teile unustamatu päeva. Pane selga puna-roosat värvi riided ja tule 14. veebruaril kooli oma kõige sõbralikumas tujus. Sõbrapäeval saab kõikidele oma parimatele sõpradele postkaarte saata, saab fotonurgas sõbraga pilte klõpsida (foto väljaprint 0,50€) ning saab lemmikloomade varjupaigas elavatele sõpradele annetusi tuua. Kogume annetusi veebruari kuu lõpuni ja viime enne vaheajale minemist varjupaika ära. Lääne-Virumaa Koduloomade Varjupaik MTÜ andis meile teada, et sellel aastal ootavad just kassid ja kassibeebid toetamist. Kassibeebid vajaksid nende vanusele mõeldud pehmet toitu ja krõbinaid, suuremad kassid pesasid, liivakaste ja pulga otsas mänguasju. Koertel on suuresti küll kõik olemas, aga mõnest lisa tekist või pleedist ka nemad ära ei ütleks. Patju ja raskeid vatitekke pigem ei soovita.

PS! Kõik sõbrapäeval kogutud fototrükist teenitud tulu läheb annetuseks meie sõbrale lumekakule Tallinna Loomaaias.