Koostööprojekt! "Ühe vana, teise uus" 16. veebruar tuuli

Koostööprojekt! "Ühe vana, teise uus".

Vaata kodus kapis üle, kas sul on äkki selliseid spordijalatseid, mis on väikseks jäänud või seisavad niisama ja ei leia enam kasutust, aga samas on täiesti TERVED ja KORRALIKUD kasutamiseks kellelegi teisele. Kui on, siis võta nad kooli kaasa ja anna need ära huvijuhi tuppa.

Koostöös Eesti Punane Rist ja TERE Kadrina Karud -ga kogume selliseid spordijalatseid nende noorte/laste jaoks, kes käiksid hea meelega trennis, aga puuduvate jalatsite tõttu seda kahjuks teha ei saa.

Koostööprojekt! "Ühe vana, teise uus".