Kool
   Teated ja päevakava
   Koolist
   Koolipere
   Kiidame!
      2017/2018
      2016/2017
      2015/2016
      2014/2015
      2013/2014
      2012/2013
      2011/2012
      2010/2011
      2009/2010
      2008/2009
   Hoolekogu
   Dokumendid
   Küsitlused
   Projektid
   Galerii
   Kasulikud lingid
   Vabad ametikohad
Õpilasele
Lapsevanemale
 
Õnnitleme
Ülehomme
 Alla Tsupsman
Homme
 Markus Pajussaar
Ülehomme
 Madleen Voigt
 
Serverit teenindab EENet
 

2017/2018

Etluskonkursi "Koidulauliku valgel" maakonnavoor

(01.12.2017)

Nooremas vanuseastmes Eliisabet Salujärv (5.b) - II KOHT ja Targo Bendi (6.kl) - ERIAUHIND.  Juhendaja Lea Salumets.

 

Lääne-Virumaa 2017.a kuni 5.klasside rahvastepalli võistlused - II KOHT

(28.11.2017)
Võistkond: Eiko Maasik (4.b), Madleen Voigt, Silver Rebane, Marko Kusnerov (5.a), Karl Ristna, Mailee Metsaru, Helelise Niitväli (5.b). Juhendaja Aili Pung.
 

Eesti käsipalli tütarlaste miniliiga I etapp Tapal - I KOHT

(18.11.2017)
Keskmise vanuseklassi tüdrukud: Mirelle-Marii Pärnsalu (3.kl), Agnes Höövelson (3.kl), Karoli Pajussaar (2.a), Mary-Liis Luik (3.kl), Tuuli Seidelberg (2.b). Treenerid Hannaliisa Rebane (8.kl) ja Johan Utt.
 

Eesti käsipalli tütarlaste miniliiga I etapp Tapal - II KOHT

(18.11.2017)
Noorema vanuseklassi tüdrukud: Krisselin Undrest (2.a), Kirke Tull (2.a), Anete Lillepuu (2.b), Elisabeth Iskül (1.b), Margot Kerge (2.a). Treener Johan Utt.
 

Eesti käsipalli tütarlaste miniliiga I etapp Tapal - VI KOHT

(18.11.2017)
Vanema vanuseklassi tüdrukud: Miia Marie Helene Aul (4.b), Jekaterina Bolonenkova (4.a), Loveli Piirson (5.a), Elina Suhhareva (3.kl), Kirke Lakur (4.a), Elis Gaver (4.a). Treenerid Raili Kruusamäe ja Johan Utt.
 

Lääne-Virumaa 2017.a 4.-5.kl rahvastepalli võistlustel III KOHT

(08.11.2017)
Võistkond: Eiko Maasik, Rainer Metsam (4b), Mairold Einard (4a), Silver Rebane, Marko Kusnerov (5a), Kernet Sep, Markus Kruusimaa, Karl Ristna (5b). Juhendaja Aili Pung.
 

Maakondlik konkurss "Noor Tegija"

(13.10.2017)

Sõmeru robootikaringi meeskond "Triblox" valiti tunnustuskonkursi "Noor Tegija" kategooria "Aasta noorteühendus" preemia laureaadiks. Võistkonnas: Kaspar Karu, Gert Kütt, Ergo Talalaev, Karl-Georg Talalaev, Arti Torm, Kristofer-Rudolf Kõrre.

 

Tantsurühm "Päikeseratas"-XII noorte tantsupeol "Mina jään" 2.-3.kl PARIM LÄÄNE-VIRU MAAKONNAS

(05.10.2017)
Agnes Höövelson, Mirelle-Marii Pärnsalu, Melinda Holm, Lisandra Timm, Elis Gaver, Lisette Kirs, Eva-Mia Onga, Robin Klimson, Fred Erik Palmar, Kristjar Sep, Mairold Einard, Robert Pärnsalu, Ken-Richard Talalaev, Kairo Holm, Airon Allikas. Juhendaja Aili Pung.
 

AASTA 2017 KLASSIÕPETAJA

(04.10.2017)
Lääne-Virumaa aasta 2017 klassiõpetaja - MERIKE SÕMERMAA
 

Lääne-Virumaa noorte jalgpalli meistrivõistlused (6.-9.kl tüdrukud) - II KOHT

(20.09.2017)
Võistkond: Helen Reintal, Brenda Aare, Berit Aare, Veroonika Karamkova (6.kl), Ketter Kerge, Andra Ründla (7.kl), Elise Erm, Hannaliisa Rebane (8.kl). Juhendaja Johan Utt.     
 

Lääne-Virumaa noorte jalgpalli meistrivõistlused (6.-9.kl poisid) - III KOHT

(20.09.2017)
Võistkond: Raigo Saarmets, Marten Tsimolonskas (7.kl), Karl-Georg Talalaev, Arti Torm, Richard Rosin, Ranno Truupõld, Henri Obertun (8.kl). Juhendaja Johan Utt.
 

Lääne-Viru maakonna algklasside kergejõustikuvõistlused - I KOHT

(14.09.2017)
Kooli võistkond saavutas Lääne-Viru maakonna algklasside 2017.a. kergejõustikuvõistlustel üldarvestuses I KOHA. Juhendaja Aili Pung.
 

Lääne Viru maakonna kergejõustikuvõistluse 1.-3. klassi parimad poisid

(14.09.2017)
60m jooks: Robin Klimson (3.kl) -I; Lukas Kerge (3.kl) -IV. 400m jooks: Robin Klimson -III; Sander Ristna (2.b) -IV. Kõrgus: Renek Veerits (3.kl) -I. Pall: Sander Ristna -V ; Lukas Kerge (3.kl) -VI. 
 

Lääne Viru maakonna kergejõustikuvõistluse 1.-3. klassi parimad tüdrukud

(14.09.2017)
60m: Mary-Liis Luik(3kl) -I; Tuuli Seidelberg(2b) -II; Melinda Holm(3kl) -IV. 400m: Carola Adok(3kl) -I; Krisselin Undrest(2a) -II. Kaugus: M-L.Luik -I; Kirke Tull(2a) -V. Pall: Margot Kerge(2a) -I; Karoli Pajussaar(2a) -II.
 

Lääne Viru maakonna kergejõustikuvõistluse 4.-5. klassi parimad poisid

(14.09.2017)
60m jooks: Eiko Maasik(4b) -I. 400m jooks: Karl Ristna(5b) -II. Kaugus: Karl Ristna -V; Eiko Maasik -VI. Pall: Silver Rebane(5a) -I.
 

Lääne Viru maakonna kergejõustikuvõistluse 4.-5. klassi parimad tüdrukud

(14.09.2017)
60m jooks: Mailee Metsaru(5b) -II. 400m jooks: Madleen Voigt(5a) -IV; Helelise Niitväli(5b) -VI. Kaugus: Mailee Metsaru -I; Helelise Niitväli -III. Pall: Cassandra Lipp(4b) -III.
 

Tapa karikavõitlused käsipallis - III koht

(09.09.2017)
Võistkond (2007 sünd. tüdrukud): Mirelle-Marii Pärnsalu, Miia Marie Helene Aul, Elina Suhhareva, Jekaterina Bolonenkova, Tuuli Seidelberg, Agnes Höövelson, Karoli Pajussaar, Margot Kerge. Juhendaja Johan Utt.
 
 
 
2006 Sõmeru Põhikool, reg. nr 75013664 , Kooli 4, 44305 Sõmeru, Sõmeru vald, Lääne-Virumaa, tel: 3220647; 55510190, e-post: koolsomeru.edu.ee